חגית גולדברג

חגית גולדברג

חגית גולדברג

תחומי הוראה: 

חגית גולדברג ,זמרת ג'אז שהופיעה בניו-יורק, לוס-אנג'לס, פלורידה, וכן ברוסיה, גרמניה, אנגליה, אוסטרליה, ובאיים הקריביים.

הופעותיה בארץ כללו פסטיבלים שונים -''פסטיבל הים האדום'', ''פסטיבל ג'אז תל-אביב'', "פסטיבל סרטים בחיפה'', ''פסטיבל ירושלים'', ''פסטיבל קלאסיקאמרי באילת''… וזאת לצד הופעותיה עם חמישיית הג'אז שלה, במופעיההשונים בארץ ובחו׳׳ל -׳׳נשים בג'אז'', ׳׳מיוסיקל וג׳אז׳׳, ׳׳אהבות וקלאסיקות בג’אז׳׳..

האהבה של חגית לתזמורות ביג בנד הובילה לשיתוף הפעולה הבלתי נמנע, והופעות עם תזמורות ביג בנד שונות : תזמורת הביג בנד של פסטרנק (גרמניה), תזמורת הביג בנד של תל -אביב, תזמורת הביג בנד של חיפה, תזמורת הביג בנד של חולון, הוד השרון, קלאבהד ועוד….

יחד עם מוסיקת הג'אז, כיכבה חגית גם בתפקידים ראשיים במחזמר "שיער", במחזמר "אוקלהומה", במחזמר המקורי "נערות טולדו" וכן שיחקה חגית בתפקידי שירה במחזות התיאטרון "פיקניק בחוסמסה", "סיפור אהבה בשלשה פרקים",''עוץ לי גוץ לי” ועוד.

במקביל להופעותיה על הבמה- הופיעה חגית בתוכניות טלויזיה שונות וכן בתוכניות רדיו בארץ ובחו׳׳ל כולל שידור חי של המופע שלה ''אהבות וקלאסיקות בג’אז׳׳ בתחנת הרדיו הארופאית NDR.

חגית היא בוגרת ׳׳ברקלי׳׳ בוסטון, יש לה תואר ראשון במשחק מ׳׳אוניברסיטת תל-אביב׳׳, והיא רואה את יעודה כאומנית וכמחנכת. לימדה ב׳׳בית - צבי׳׳, וכיום מלמדת בנוסף ל''אקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים’’, גם ב"רימון בית- הספר לג׳אז ולמוסיקה בת זמננו׳׳.