זוכי תחרויות באקדמיה בשנת הלימודים תשע"ח 2017-2018

זוכי תחרויות באקדמיה בשנת הלימודים תשע"ח 2017-2018
1.3.2018

האקדמיה מברכת את זוכי התחרויות לשנת תשע"ח:

 

תחרות הקומפוזיציה על שם מרק קופיטמן:

פרס ראשון: עומר ברש, שנה א', תואר שני תדרים

פרס שני: אילון רוזמן, שנה ג', יצירה רב תחומית

פרס שלישי: שחר רגב, שנה ד', יצירה רב תחומית

 

תחרות דינה תורגמן למוסיקה קאמרית:

פרס ראשון: נועה שריד, כינור, חוה פרנקל, כינור, אוהד סופר, ויולה, טליה ארדל, צ'לו, בהדרכת ס. ברסלר

פרס שני : רחל אילת, חליל, דריימל דיאז אבוב, אלעד נבון קלרינט, קרן שטרקמן קרן, ג'ורדן מורה בסון, טאטיאנה דונטס פסנתר, בהדרכת מ. פאז

פרס שלישי: אברהם טירפיא, כינור, פאולה פרטלס, כינור, עמיחי הפטר, ויולה, אושרי שתיל, צ'לו, בהדרכת צ. פלסר

הלל טוטר, כינור, אנה זיגרייך, כינור, יואב יצקן, ויולה, גלי כנעני, צ'לו, בהדרכת ר. שילוח

 

התחרות לכלי קשת על שם דוד גריטס:

פרס ראשון: אברהם טריפה, כינור, כיתת מ. גייזלר

פרס שני: גביראל ביגל, צ'לו, כיתת צ. פלסר

פרס שלישי: פביול צזמה, כינור, כיתת ל. בן דיין

 

תחרות השיר האמנותי על שם עדה ברודסקי:

פרס ראשון: שירה כהן, כיתת א. בן נון, צ. זמל (קורפטיטור)

פרס שני: דניאל לינקר, כיתת א. מסיני, ד. זבה (קורפטיטור)

פרס שלישי: חן גרמידר רודניצקי, כיתת  ג'. פרנסיס, ע. אריאל (קורפטיטור)

שולמית קובלסקי, כיתת א. בן נון, ע. אריאל (קורפטיטור)

                        

תחרות בכלי נשיפה:

פרס ראשון: עמי גולדברג, חליל, כיתת י. ארנהיים

פרס שני: דריימל דיאז, אבוב, כיתת ד. כרמל

פרס שלישי: רועי קרני, קלרינט, כיתת א. שוורץ

 

תחרות קונצ'רטו לנגינת סולו עם התזמורת הסימפונית של האקדמיה בכלי מיתר:

טליה ארדל, צ'לו, כיתת מ. קורמן

 

תחרות הרכב ג'אז:

פרס ראשון: רביעיית ורדי-מוקדי: זוהר מוקדי, מתן ורדי, עוז יחיאלי, דניאל רייצן

פרס שני: טריו אבוקדו: משה אלמכיאס, עוז יחיאלי, תומר שדות

פרס שלישי: רביעיית מתן ורדי: מתן ורדי, משה אלמכיאס, אבנר כהן, דניאל רייצן

 

תחרות הכוריאוגרפיה על שם גרטרוד קראוס:

פרס ראשון: יאיר ברבש - 'שאיפות'

פרס שני: אחינועם שפרלינג ותמה קסטל  - 'כַּמַּיִם הַפָּנִים לַפָּנִים'

פרס שלישי: רנד טהה - 'دوائر מעגלים circles'

ציון לשבח: דורין עמיצור -'חוט שדרה'

חביב הקהל: תמר בנימיני - 'שלוש תמונות'

 

התחרות הארצית לנגינת גיטרה קלאסית ע"ש אריאן ירושלמי אלדור:

התחרות  עד גיל 14

פרס ראשון: מיכאל בוקובסקי

פרס שני: עידן פלנר

פרס שלישי: מונירה יסין

פרס רביעי: עמית שובל

 

התחרות לגיל 14-16

פרס ראשון: עמית ישעיהו

פרס שני: אודי שניידר, יובל אלמוזלינס

פרס שלישי: רוני גוסקוב

 

התחרות לגיל 16-18

פרס ראשון: אשל חיים,  יהלי ברי

פרס שני: שקד מי-טל, רועי צאיג

פרס עידוד: איתי גרנק,  עדי ברקובסקי

שתף: