כיתת אמן בכינור עם איתמר זורמן

כיתת אמן בכינור עם איתמר זורמן
א, 22 דצמבר 2019, 14:00
הוסף ללוח שנה
חדר 521
בהשתתפות: 

איתמר זורמן, זוכה תחרות צ'ייקובסקי הבינלאומית ב-2011, קיבל את פרס קרן בורלטי-בויטוני לשנת 2014 ופרס אייברי פישר של לינקולן סנטר בניו-יורק לשנת 2013. פרסים נוספים בהם זכה כוללים, בין היתר, את הפרס הראשון ופרס מיוחד עבור ביצוע קונצ'רטו מאת מוצרט בתחרות הבינלאומית לכינור בפרייבורג (2010) ואת התחרות לנגינת הקונצ'רטו מאת ברג של ג'וליארד (2011).

הוא הופיע כסולן עם תזמורת מרינסקי תחת שרביטו של ולרי גרגייב, התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של זובין מהטה, תזמורת ניו-וורלד בניצוחו של מייקל טילסון-תומאס, תזמורת תאטרו מאסימו בניצוחו של דניאל אורן, התזמורת הקאמרית סנט-פאול, תזמורת רשות השידור הקוריאנית בניצוחו של יואל לוי, התזמורת הסימפונית האמריקנית באולם קרנגי, הסימפונית טוקיו באולם סנטורי, תזמורת חלדרס בקונצרטחבאו באמסטרדם, תזמורת ג'וליארד, תזמורת הרדיו הגרמנית קייזרסלאוטרן, התזמורת הסימפונית ירושלים, התזמורת הקאמרית של רדיו פולין, תזמורת יוטה, תזמורת הקפיטול בטולוז, סולני מוסקבה בניצוחו של יורי בשמט ואחרות, וכן ברסיטלים באולם קרנגי בניו-יורק, אולם סנטורי בטוקיו, אולם הלובר בפריס, רדיו פרנקפורט ורדיו צרפת. ניגן מוזיקה קאמרית בפסטיבלים ורביה, מרלבורו, ירושלים ורדיו-צרפת עם אמנים כמיצוקו אוצ׳ידה, ריצ׳רד ג'וד, סטיבן איסרליס, יורי בשמט והקלרניטן יורג וידמן. הוא נמנה עם מייסדי הפרויקט הקאמרי הישראלי והוא חבר בשלישיית הפסנתר ליסנדר ומרבה להופיע במשדרי רדיו וטלוויזיה בישראל, באירופה ובארה"ב.

איתמר זורמן נולד ב-1985 בתל-אביב למשפחת מוסיקאים, החל ללמוד נגינה בכינור בהיותו בן שש אצל סאלי בוקל והמשיך אצל פרופ' דוד חן ונאוה מילוא בקונסרבטוריון הישראלי בתל-אביב. לימים למד אצל חגי שחם באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ואצל רוברט מאן וסילביה רוזנברג בג'וליארד. לאחרונה סיים להשתלם אצל כריסטיאן טצלף באקדמיה קרונברג.

איתמר מנגן בכינור גוארנרי דל ג׳זו (1734) מאוספו הפרטי של יהודה זיסאפל.

בתכנית: 

14:00      Anette Agardi    Class of Pro. Lihay Bendayan     

Piano: Dr. Rafael Skorka

Paganini                        Concerto in D Major 1st move.

 

 14:40     Lior Grinwald    Class of Roi Shiloh. Piano :Yanna Sorkin

Tchaikovsky                    Violin concerto in D major 1st move.

 

 15:20      Talia Herzlich   Class of Roi Shiloh  Piano :Yanna Sorkin

Beethoven                       Violin Concerto in D major  Op. 61 1st move.

 

16:00     Shira Zemach    Class of Roi Shiloh  Piano :Yanna Sorkin

Franck                           Violin sonata

 

הפסקה 16:40 – 17:00

 

17:00      Salko Lekic      Class of Pro. Lihay Bendayan     

Ravel                            Tzigane

 

17:40     Maho Nakanishi   Class of Pro. Lihay Bendayan

Paganini                         Caprice No. 24

 

 

18:20     Poly Klein         Class of Moti Shmitt Piano: Gabi Teralosa

Mendelssohn                Concerto in E minor Op. 64

Paganini                       Capriccio No. 9 in E Major

 

שתף: