נדב כהן

נדב כהן

נדב כהן

תחומי הוראה: 

נדב כהן החל את לימודי הבסון עם עוזי שלו. שירת בצה"ל במעמד של מוזיקאי מצטיין ולאחר מכן השלים את לימודי התואר הראשון באקדמיה למוזיקה ולמחול בי-ם בהדרכתם של מאוריציו פאז (בסון) ופרופ' ינעם ליף (הלחנה). נדב המשיך את לימודיו עם פרופ' אולה כריסטיאן דאל בקלן במקביל ללימודי בסון בארוק עם דונה אגרל בקונסרבטוריון המלכותי בהאג. הוא זכה במלגות לימודים מקרן התרבות אמריקה-ישראל וכן מקרן רונן. בנוסף זכה בפרס הצטיינות מטעם ראש האקדמיה י-ם ובפרס ראשון בתחרות הקומפוזיציה ע"ש חנה ידור-אבני.

בסיום לימודיו כיהן כנגן ראשון בתזמורת הקאמרטה הישראלית י-ם ונבחר להשתתף במספר תכניות יוקרתיות לנגנים צעירים כגון תכנית EXPERIENCE של תזמורת עידן ההארה בלונדון, תזמורת בריטן-פירס והתזמורת העולמית של פסטיבל אלדבורו. בשנים 2012-2013 נדב השלים את תואר המאסטר שלו בהתמחות במוזיקה בת-זמננו בתור חבר באקדמיה הבינ"ל של אנסמבל מודרן בפרנקפורט – עימם הופיע מאז בקביעות באולמות חשובים כגון הפילהרמוני בברלין, האופרה של פרנקפורט והקונצרטחבאו באמסטרדם. 

כנגן מוזיקה קאמרית מסור נדב היה חבר בהרכב הפריזאי "Le Concert Impromptu" בין השנים 2014-2017. כיום הוא חבר בחמישיית תל-אביב ובאנסמבל "מיתר" למוזיקה עכשווית, עימו זכה במספר פרסי ביצוע. החל מ-2017 נדב מלמד באקדמיה במסלול "תדרים" להתמחות בביצוע מוסיקה חדשה.

בתחילת 2018 יצא לאור אלבום הבכורה של נדב, ANIMATE, המוקדש למוזיקה חדשה לבסון.