המחלקה הווקאלית - מופע סיכום סמסטר של סדנת האופרה וקונצרט מחלקתי

המחלקה הווקאלית - מופע סיכום סמסטר של סדנת האופרה וקונצרט מחלקתי
ג, 20 יוני 2017, 22:00
הוסף ללוח שנה
אולם 221
בהשתתפות: 

בימוי: נעמי שלוסר

ניהול מוסיקלי: עומר אריאלי

הכנה מוסיקלית וליווי: סוניה מזר וריימונד גולדשטיין

הפקה: איילת קגן

 

בתכנית: 

B. Britten: The Turn of the Screw - Scene II (The bells)

איילת קגן, שירה כהן, נעם אבידן, מאיה ספירו

 

K. Weill: Mahagonny - Nr. 2 (Moon of Alabama)

אלינור גרינברג, מרוה קורן, רנטה לדיגה, מאשי גוסליצר,

מאיה ספירו, יעל שרייבר, לאורה כצנלסון

 

A. Dvorak: Rusalka - Act 3(Mám, zlaté vlásky mám)

אלינור גרינברג, רנטה לדיגה, לאורה כצנלסון

 

J. Massenet: Thais - La Charmeuse

רנטה לדיגה, לאורה כצנלסון, עינת אברהם

 

L. Bernstein: Candide - Glitter and be gay

עינת אברהם, רון רוזנפלד

 

W. A . Mozart: La finta giardiniera - Scene X-XII

איילת קגן, מרוה קורן, יעל שרייבר, רון רוזנפלד

 

F. Cavalli: L'Egisto - Fine

שירה כהן, נעם אבידן, מאשי גוסליצר, עינת אברהם, רון רוזנפלד, מרוה קורן

 

 

קונצרט מחלקתי

ליזה סודמן (הכשרת מורים, שנה א', כיתת מיכל שמיר ודודי זבה)

ארתור גלברון – הכוכבים (לאה גולדברג)

סמדר שטרית (הכשרת מורים, שנה ב', כיתת אגנס מסיני ועומר אריאלי)

G. F. Handel – Ah mio cor (anon.)

יחזקאל בראון – ברוח ערביים (לאה גולדברג; מתוך: שירי היונה והשושן)

מעיין צוק-רן (הכשרת מורים, שנה ב', כיתת לריסה טטויב ודודי זבה)

C. W. Gluck – Armide: Ah, si la liberté (Armide)

פאול בן-חיים – השעון עייף (מרים ילן-שטקליס)

ניקול גרפונקל (הכשרת מורים, שנה ג', כיתת לריסה טטויב וצבי זמל)

דניאל סמבורסקי – שיר העמק (נתן אלתרמן)

G. Fauré – Mai (V. Hugo)

עפרי גרוס (שנה א', כיתת מרינה לויט ועידו אריאל)

G. Torelli – Tu lo sai (anon.)

סטלה לרנר – ירח (לאה גולדברג)

מאיה גולן (שנה א', כיתת אפרת בן-נון וצבי זמל)

A. Vivaldi – Vieni, vieni, o mio diletto (anon.)

פאול בן-חיים – עקרה (רחל)

מרדכי תקאי (שנה א', כיתת ג'ף פרנסיס וצבי זמל)

A. Stradella – Pietà signore (anon.)

רומי זליג (שנה א', כיתת מרינה לויט וצבי זמל)

W. A. Mozart – Despina: Una donna a quindici'anni (Così fan tutte)

F. Mendelssohn – Auf Flügeln des Gesanges (H. Heine)

קרן אוצ'קובסקי (שנה א', כיתת מרינה לויט וצבי זמל)

W. A. Mozart – Barbarina: L'ho perduta (Le nozze di Figaro)

M. Reger – Am Brunnele (J. Gersdort)

חרות ישלח (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)

W. A. Mozart – Cherubino: Voi che sapete (Le nozze di Figaro)

ידידיה אדמון – עץ הרימון (יעקב אורלנד)

דוד גולדברג (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וצבי זמל)

F. Schubert – Halt! (W. Müller; from: Die schöne Müllerin)

שי יעקובוביץ' (שנה א', כיתת אפרת בן-נון וצבי זמל)

F. Schubert – Am Bach im Frühling (F. Schober)

יחזקאל בראון – קללה נמרצת זו (לאה גולדברג; מתוך: אהבתה של תרזה די-מון)

דימה עאזר (שנה א', כיתת ענת אפרתי וצבי זמל)

F. Schubert – Frühlingsglaube (J. L. Uhland)

סשה ארגוב – הצהובים (חיים חפר)

רקפת שיק (שנה א', כיתת לריסה טטויב וצבי זמל)

G. Donizetti – Eterno amore e fé (anon.)

מרק לברי – שיר אהבה (משה יעקב בן גבריאל)

ירין ספינקו (שנה א', כיתת ג'ף פרנסיס וצבי זמל)

J. Brahms – Der Gang zum Liebchen (J. Wenzig)

סטס דוידוב (שנה א', כיתת מרינה לויט וצבי זמל)

J. Brahms – Wie Melodien zieht es (K. Groth)

סשה ארגוב – פתח לנו שער (תפילת נעילה)

יעל אברם (שנה א', כיתת מרינה לויט וצבי זמל)

J. Brahms – Mädchenlied (P. Heyse)

סשה ארגוב – עוד מחכה לאחד (אהוד מנור)

דנה שולוביץ (שנה ב', כיתת אגנס מסיני ודודי זבה)

J. S. Bach – Quia respexit (Magnificat)

C. Debussy – Fleur des blés (A. Girod)

לירון גבעוני (שנה א', כיתת מיכל שמיר וצבי זמל)

J. Brahms – Schön war, das ich dir weihte (Daumer)

ליאור נבוק – שיר ללא שם (לאה גולדברג)

איפיגניה וורבס (שנה ב', כיתת מיכל שמיר ועידו אריאל)

W. A. Mozart – Silvia: Si ma d'un altro amore (Ascanio in Alba)

W. A. Mozart – Cherubino: Non sò più (Le nozze di Figaro)

שלומית קובלסקי (שנה ב', כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)

F. Mendelssohn – Hear ye, Israel (Elija)

L. Bernstein – I hate music!

דניאל בוג'יו (שנה ב', כיתת אגנס מסיני ודודי זבה)

R. Schumann – Die Lotosblume (H. Heine)

G. Rossini – Anna: Giusto ciel, in tal periglio (L'assedio di Corinto)

דנה קורזינר (שנה ב', כיתת לריסה טטויב ודודי זבה)

W. A. Mozart – Susanna: Giunse alfin il momento…Deh vieni non tardar (Le nozze di Figaro)

J. Brahms – Serenate (J. W. Goethe)

אוהד לטקו (שנה ב', כיתת ג'ף פרנסיס וצבי זמל)

G. B. Pergolesi – Fac ut portem (Stabat mater)

I. Gurney – Sleep (J. Fletcher; from: Five Elizabethean Songs)

דניאל לינקר (שנה ג', כיתת אגנס מסיני ודודי זבה; פסנתר: טל יגאל)

J. Massenet – Élégie

J. S. Bach – Deposuit potentes (Magnificat)

שירה כהן (שנה ג', כיתת אפרת בן-נון וצבי זמל; פסנתר: טל יגאל)

R. Strauss – Ach Lieb, ich muss nun scheiden (F. Dahn)

R. Vaughan-Williams – The roadside fire (R. L. Stevenson; from: Song of travel)

איילת קגן (שנה ג', כיתת אפרת בן-נון וצבי זמל)

פאול בן-חיים – את בין עצי עדן (יהודה הלוי; מתוך: בין הדסים)

F. Schubert – Du bist die Ruh (F. Rückert)

שרה ורז (שנה ד', כיתת ג'ף פרנסיס ועידו אריאל)

A. Vivaldi – Orlando: Sorge l'irato nembo (Orlando furioso)

J. Offenbach – Grande-Duchesse: Ah que j'aime les militaires! (La Grande-Duchesse de Gérolstein)

קרינה רדזיון (שנה ד', כיתת לריסה טטויב וסוניה מזר)

G. Fauré – Automne (A. Silvestre)

R. Schumann – Du bist wie eine Blume (. HHsdfH. Heine)

מרים גג'אייב (תואר שני, ב', כיתת אגנס מסיני ודודי זבה)

F. Lehar – Vilja Song (Die lustige Witwe)

I. Stravinsky – Anne Truelove: No word from Tom (The rake's progress)

 

שתף: