קונצרט המחלקה הווקאלית

קונצרט המחלקה הווקאלית
ג, 31 ינואר 2017, 21:00
הוסף ללוח שנה
אולם 221, בניין האקדמיה
בהשתתפות: 

זמרים מן המחלקה הווקאלית

בתכנית: 

חרות ישלח (שנה א', הכשרת מורים, כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)

W. A. Mozart – Un moto di gioia (L. da Ponte)

G. Puccini – Lauretta: O mio babbino caro (Gianni Schicchi)

 

מעיין צוק-רן (שנה ב', הכשרת מורים, כיתת לריסה טטויב ודודי זבה)

G. F. Handel – Emira: Ch'io mai vi possa (Siroe, re di Persia)

F. Mendelssohn – Sonntagslied (K. Klingemann)

 

ענבל בריל (ניצוח מקהלה; כיתת לריסה טטויב; פסנתר: טוהר גיל)

P. Mascagni – Suzel: Son pochi fiori (L'amico Fritz)

 

דוד גולדברג (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וצבי זמל)

G. Bononcini – Per la gloria d'adorarvi (P. A. Rolli)

 

נטליה גרינברג (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)

W. A. Mozart – Dorabella: E amore un ladroncello (Così fan tutte)

 

דימה עאזר (שנה א', כיתת ענת אפרתי וצבי זמל)

G. Caccini – Tu ch'hai le penne, Amore (O. Rinuccini; from: Le nuove musiche)

J. Brahms – Mädchenlied (P. Heyse)

 

מרדכי תקאי (שנה א', כיתת ג'פרי פרנסיס וצבי זמל)

B. Marcello – Il mio bel foco (anon.)

R. Schumann – Im wunderschönen Monat Mai (from: Dicterliebe; H. Heine)

 

 

רקפת שיק (שנה א', כיתת תריסה טטויב וצבי זמל)

H. Purcell – Nymphs and Shepherds (The Libertine)

R. Schumann – An meinem Herzen, an meiner Brust (from: Frauen Liebe und Leben; A. Chamisso)

 

 

מאיה גולן (שנה א', כיתת אפרת בן-נון וצבי זמל)

G. Donizetti – Me voglio fà'na casa (anon.)

W. A. Mozart – Als Luise (G. Baumberg)

 

עופרי גרוס (שנה א', כיתת מרינה לויט ועידו אריאל)

R. Schumann – Intermezzo (from: Liederkreis, op. 39; J. Eichendorff)

סשה ארגוב – שיר ארץ (נתן יונתן; עיבוד: מנחם ויזנברג)

 

איפיגניה וורבס (שנה ב', כיתת מיכל שמיר ועידו אריאל)

J. Brahms – Der Gang zum Liebchen (J. Wenzig)

אהרן חרל"פ – החתול: מה, באמת את הבת של קלימלו? (הציפור הכחולה)

 

דניאל לינקר (שנה ג', כיתת אגנס מסיני וסוניה מזר; פסנתר: טל יגאל)

R. Schumann – Im wunderschönen Monat Mai (from: Dicterliebe; H. Heine)

W. A. Mozart – Tamino: Dies Bildnis (Zauberflöte)

 

שאדן עבאדי (שנה ג', כיתת ענת אפרתי ועידו אריאל)

מרק לברי – בואה דודי (רפאל אלירז)

G. Fauré – Les berceaux (S. Prudhomme)

 

רשאל שיפרין (שנה ג', כיתת מרים מלצר ועידו אריאל)

W. A. Mozart – Susanna: Venite inginocchiatevi (Le nozze di Figaro)

G. Verdi – Oscar: Saper vorreste (Un ballo in maschera)

 

אוהד לטקו (שנה ג', כיתת ג'פרי פרנסיס וצבי זמל)

E. Elgar – Sea slumber song (from: Sea Pictures)

 

רון רוזנפלד (שנה ד', כיתת ענת אפרתי ושמרית כרמי)

F. Schubert – Die Krähe (from: Winterreise; W. Müller)

G. Verdi – Il poveretto (S. M. Maggioni)

שתף: