תחרות למלגות הצטיינות לכלי פריטה וכלי נקישה לשנת הלימודים תשע"ז

תחרות למלגות הצטיינות לכלי פריטה וכלי נקישה לשנת הלימודים תשע"ז
ה, 13 אוקטובר 2016, 13:00
הוסף ללוח שנה
אולם 221
בהשתתפות: 

Zionist House, Inc, Boston, U.S.A - Prof Zvi Bar-Yam, President

סדר המשתתפים נקבע ע"י הגרלה

בתכנית: 

10:00 אריק גולדשטיין – גיטרה קלאסית

(M. Ohana - Si le jour parait – IV. 20 Avril (Planh

J.S Bach- Suite 995 – Prelude

L. Yekutieli - Sonatina "Fairy Tales" – I. Magic

 

10:30 זיו קפלן – כלי הקשה

J.S. Bach – Sonata No. 1 for Violin – II. Fuga and IV. Presto   - מרימבה

J. Delécluse – Etude 9 for snare drum

V. Globokar - "Toucher" for speaking percussionist

 

11:00 יניר יוסף חסידים – גיטרה קלאסית

ד. סמברוסקי: שיר העמק, עיבוד י.י. חסידים

L. Yekutieli – Sonatina "Fairy Tales" - I. Magic

J. S. Bach – Chaconne from the Partita No. 2 BWV 1004

 

11:20   רואי דיין  - מנדולינה

J.S. Bach – Partita No. 3 for violin in E major – Prelude

W.A. Mozart – Sonata for violin in E minor – I.

P. Ben Haim – Sonata for Violin Solo

 

11:40 עדן ארד – נבל

S. Natra - "Spanish Romance", from "A Book of Hebroew Songs"

L. Spohr - Fantasia in C minor

J. Haydn - Sonata in G minor, Hob.XVI n.44

 

12:10 דר לוי – כלי הקשה

J. S. Bach – Fuga for violin solo in G minor - מרימבה

C. Debussy – Clair de lune – וויבראפון

C. Eliot – March for Saul Goodman– טימפני

 

12:30 יובל תאני – גיטרה קלאסית

J.S. Bach - Bwv 998 - Prelude and Allegro
J. Rodrigo - fandango
L. Brouwer - The Harp and the Shadow

 

12:50 דניאל רייך – גיטרה קלאסית

D. Scarlatti - Sonata K19 L383  

J. K. Mertz - Tarantelle

L. Brouwer - Sonata

- Fandangos y Boleros

 - Sarabanda de Scriabin
 - La toccata de Pasquini  

  

13:20 אביעד אלפסי – כלי הקשה

J.S. Bach - fuga in g minor - Marimba

Xenakis- rebonds b - Multiple percussion

Vic firth- Etude no. 22 - Timpani

Rebonds B – I. Xenakis - מולטיפל פרקשן

 J.S Bach פוגה מתוך הסונטה הראשונה לכינור בסול מינור - מרימבה

Etude no.22-  Vic Firth - טימפני

 

13:40 אורי בן עמוס – גיטרה

J.S. Bach - Lute Suite BWV 995 - Allemande, Gigue
B. Britten - Nocturnal After John Dowland, Op. 70 -  Passacaglia, Slow and Quiet

Emilio Pujol - Guajira

 

14:00 טל וקנין – נבל

Sergiu Natra- Sontina for harp

F. Godfroid - Etud de concert op. 193

G. B. Pescetti- Sonata- part 3

 

14:40 יעל דגון  - מנדולינה

(MARC LAVRY – HORA (Violin

 J. S. Bach - Sonata 1 for solo Violino : Presto 

(Marziale -   Concerto n.1 op.113  Raffaele Calace (for MANDOLIN

 

שתף: