תחרות כלי נשיפה - תשע"ה

תחרות כלי נשיפה - תשע"ה
יום שני, 23 מרץ 2015, 20:00
הוסף ללוח שנה
אולם 221
בהשתתפות: 

תלמידי המחלקה לכלי נשיפה ונקישה

בתכנית: 

18:00
1. Josue Cordero, oboe
W.A. Mozart, Concerto for Oboe in C Major, Lecair, Oboe Concerto
18:10
2.Shir Farkas, horn
R. Schuman, Adagio & Allegro Op.70     E. Bozza, "En Foret", Op.40
18:20
3.Nitzan Elazar, Clarinet
Luigi Bassi, Fantasia from  “Puritan” after Bellini; Eva Wasserman-Margolis, The Generation Hope for Solo Clarinet.
18:30
4.Tomer Amikam,clarinet
Camille Saint-Saens, Sonata for Bassoon and Piano Op.168, (Allegro moderato, Allegro Scherzando, Molto adagio, Allegro moderato) Louis Cahuzac, “Arlequin”
18:40
5.Anat Nazrati, flute
Andre Jolivet, Flute Concerto (Andante Cantabile, Allegro scherzando, Largo-Allegro risoluto); Philippe Gaubert, “Fantasie”
18:50
6.Yevgeny Karelin, Clarinet
R. Schumann, 3 Fantasy Pieces Op.73; F. Poulenc, Clarinet Sonata
19:00
7.Naama Kaspo, clarinet
Louis Spohr, Concerto for Clarinet;  Robert Muczynski, Time Pieces for Clarinet and piano, 4 movts.
19:10
8.Adva Hadida, Clarinet
Carl M.von Weber, Gran Duo Concertante for Clarinet and piano (Allegro con fuoco-Andante con moto-Rondo); C. Debussy, Premiere Rhapsodie
19:20
9.Tomer Amrani, flute
J. Ibert, Flute Concerto     G.P. Telemann, Fantasy N.3  in B minor
19:30
10.Maayan Gur-Arye, Trumpet
F.J. Haydn Trumpet Concert in E-flat Major (Allegro-Andante-Allegro);  A. Honegger, Intrada
19:40
11.Vered Kreiman, saxophone
G. Kalinkovich, Concerto Capriccio for Sax (Variations on a theme by Paganini); M.H. Fournier, “Horoscope”
19:50
12.Noam Sharet, flute
JS Bach, Sonata for flute in Mi Major BWV 1035 (Adagio ma non tanto-Allegro-Siciliano-Allegro assai) ; C. Reinecke, Flute Concerto op.283 (Allegro molto-Lento e mesto-Finale moderato) 
20:00
13.Giuliana Carfagnini, Fagot
A. Vivaldi,  Fagot Concerto in B flat (Allegro-Andante-Allegro); K. Stamitz Fagot Concerto in F Major, (Allegro- Adagio-Allegro)
20:10
15.Maria Dragonov, flute
C. Saint-Saens, Airs De Ballet D’Ascanio  (Poco adagio-Andantino); Saverio Mercadante, Concerto in E minor for flute, (Allegro maestoso-Largo-Rondo Russo, Allegro vivace scherzando)
20:20
16.Ilan Dor, flute
C. Nielsen, Flute Concerto;  W.A. Mozart, Rondo for flute and Orchestra (originally for violin)
20:30
17.Shlomi Eini, horn
Franz Strauss, Introduction, Theme and Variations, Op.13; Henri Martelli, Waltz for Horn and Piano
20:40
18.Isaac Leyva, Fagot
C. Saint-Saens , Sonata for Fagot and piano; Henry Dutilleux, Sarabande et Cortege
20:50
19. Philip Voltsinger, saxophone
Alexsnder Glazunov, Saxophone concerto in e minor,Engue Bozza – Prelude and divvertissment in e minor
21:00
20. David Solomon, Trombone
J.S. Bach-suite No. 2 in e flat Major (Prelude,saraband,Gigue)A.Jorhenson – Romance
21:10
21.Ayala Rolya, saxophone
Andre Waignein, Rhapsody for Alto Sax and piano; Gilad Hochman, “”Monologue”
21:20
22.Danielle Tagar, Trombone
Ernest Sachse, Concerto for Trombone, (Allegro moderato, Adagio, Allegro moderato);   Arthur Lebedec, Concerto for Trombone, (one movement concerto)

שתף: