16:00
פיליפ סולומוניק – פסנתר
גל אקשטיין – כינור
אוהד רודד – ויולה
קמה סמבירא – צ'לו
ארז מיוחס - קונטרבס |
Philip Solomonic_ Piano
Gal Eckstin – Violin
Ohad Roded – Viola
Kama Sambira – Cello
Erez Meyuhas – Double Bass
|
|
|
“Trout Quintet” in A Major D 667
Mvt. 4 Theme and Variations |
Schubert
|
|
– Piano Quartet in c minor op 60
Allegro non Troppo |
Brahms |
|
|
|
16:15
אביטל מזור – כינור
פרדי ג'וליוס – צ'לו
דניאל ניימן - פסנתר |
Avital Mazur – Violin
Freddie Julius – Cello
Daniel Neiman – Piano
|
|
Complete |
Trio Elegiaque in g minor |
Rachmaninoff |
|
|
|
16:30
אביתר חסנוב – כינור
אנוש קופלר – כינור
דניאל צין – ויולה |
Eviyatar Hasanov – Violin
Daniel Zin – Violin
Enosh Kofler – Viola
|
|
|
Serenade Op. 12 |
Z. Kodaly |
|
Terzetto Op. 74 Mvt 3,4 |
A.Dvorak |
16:45
אפרת וולפסון – סופרן
עידו הייק – קרן יער
אנדראה טמבורלי - פסנתר |
Efrat Wolfson – Soprano
Ido Heik – Horn
Andrea Tamburelli – Piano
|
|
|
Amours benis in D major |
Jules Massenet |
|
Auf dem Srom in E major |
Schubert |
|
Alporn in e flat major |
R. Strauss |
|
|
|
17:00 – 17:15
הפסקה |
|
|
|
|
|
17:15
ענת פגיס – כינור
נעם גל – כינור
ישעיהו גינזבורג – ויולה
דניאל שוורץ – צ'לו |
Noam Gal – violin
Anat Pagis – violin
Yeshayau Ginsburg – Viola
Daniel Schwarz - Cello |
|
Tema con variazioni |
Terzetto Op. 74 |
Dvorak |
Allegro |
Quartet no. 1 Op. 51 in c minor |
Brahms |
|
|
|
17:30
חנן לוין – כינור
גבריאל שורקי – כינור
יוהנה והרמג'י – ויולה
וויליאם וויל – צ'לו
דניאל ניימן-פסנתר |
Hanan Levin - Violin
Gabriel Churaki – Violin
Johanna Vehermagi – Viola
William Weil - Cello
Daniel Neiman - piano |
|
Allegro |
String Quartet in f major |
Ravel |
Andante |
Piano quintet |
Sibelius |
|
|
|
17:45
דניאל מנדלסון – כינור
יבגני קלרין – קלרינט
אחינועם קיסר - פסנתר |
Daniel Mendelsson – Violin
Yevgeny Karlin – Clarinet
Achinoam Kesar - Piano |
|
Complete |
Suite Op. 157 B |
Milhaud |
|
|
|
18:00
מאי חומה- כינור
צ'זרה זנפיני – כינור
יעקב גלר – ויולה
נתנאל מנדלוביץ' – צ'לו
עידו עקוב – פסנתר |
Mai Choma – Violin
Cesare Zinfini – Violin
Yaakov Geler – Viola
Netanel Mendelovich – Cello
Ido Akov - Piano |
|
complete |
String quartet No. 8 Op. 110 in c minor |
Shostakovich |
Mvt 1,3 |
Piano quintet op. 34 in f minor |
Brahms |
18:15 – 18:30
הפסקה |
|
|
18:30
תומר עמרני – חליל
אינגה אורצקיה – אבוב
חנה ברוך - קלרינט
שיר פרקש – קרן
מיכאל רוסלר – בסון
|
Tomer Amrani – Flute
Inga Uizkaya – Oboe
Chana Baruch – Clarinet
Shir Farkash – Horn
Michael Rosler - Basson
|
|
|
Quintet for winds in E flat Major op. 4 |
Beethoven |
|
Le cheminee roi rene |
Milhaud |
|
|
|
18:45
נועה שריד – כינור
שלומית שריד –צ'לו
בנימין גודמן - פסנתר |
Noa Sarid – Violin
Shulmit Sarid – Cello
Benjamin Goodman - Piano |
|
Allegro
Andante con moto |
Trio no. 2 op. 100 in E flat Major |
Schubert |
|
|
|
19:00
תמר גרינשטיין – כינור
אייל הימן – צ'לו
אלון פטרילין - פסנתר |
Tamar Greenstin – Violin
Eyal heiman – Cello
Alon Petrilin - Piano |
|
Allegretto |
Piano trio in e flat Major Op. 70 No. 2 |
Beethoven |
Allegro moderato |
Pianio trio in d minor Op. 32 No. 1 |
Arensky |