קונצרט המחלקה הווקאלית

קונצרט המחלקה הווקאלית
ג, 10 ינואר, 19:00
הוסף ללוח שנה
אולם 221, בניין האקדמיה
בהשתתפות: 

זמרים מן המחלקה הווקאלית

בתכנית: 

רנטה לדיגה (שנה ד', כיתת לריסה טטויב וצבי זמל) – חצי רסיטל

E. Grieg – Solveigs Lied (from: Peer Gynt; H. Ibsen)

R. Hahn – Si mes vers avaient des ailes (V. Hugo)

G. F. Handel – Cleopatra: E pur così in un giorno…Piangerò (Giulio Cesare)

G. Puccini – Lauretta: O mio babbino caro (Gianni Schicchi)

N. Rimsky-Korsakov – Snow maiden: С подружками по ягоду ходить (Snow maiden)

סשה ארגוב – השכנה החדשה (דן אלמגור)

 

ניקול גרפונקל (הכשרת מורים ג', כיתת לריסה טטויב וצבי זמל)

A. Scarlatti – Sento nel core

C. Franck – Panis Angelicus (Mass)

 

נטליה גרינברג (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)

A. Vivaldi – Abra: si fulgida per te (Juditha Triumphans)

F. Schubert – Lied der Mignon: Nur wer die Suhnsucht kennt (J. W. Goethe)

 

דוד גולדברג (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וצבי זמל)

A. Scarlatti – Gia il sole dal Gange (anon.)

L. v. Beethoven – Ich liebe dich (K. F. W. Herrosee)

מרדכי תקאי (שנה א', כיתת ג'ף פרנסיס וצבי זמל)

V. Bellini – Dolente immagine di fille mia

V. Bellini – Quando verra quel dì

 

חרות ישלח (שנה א', כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)

V. Bellini – Vanne, o rosa fortunata (P. Metastasio)

G. F. Handel – How beautiful are the feet (Messaiah)

 

לירון גבעוני (שנה א', כיתת מיכל שמיר וצבי זמל)

G. B. Pergolesi – Se tu m'ami (anon.)

R. Schumann – Du bist wie eine Blume (H. Heine)

 

מיקה ארליך (שנה א', כיתת ענת אפרתי וצבי זמל)

J. Brahms – Dein blaues Auge (K. Groth)

 

קרן אוצ'קובסקי (שנה א', כיתת מרינה לויט וסוניה מזר)

J. Brahms – Minnelied (L. Hölty)

 

יעל אברם (שנה א', כיתת מרינה לויט וצבי זמל)

J. Brahms – Serenate (J. W. Beethoven)

E. Granados – Amor y odio (F. Periquet)

 

דנה שולוביץ (שנה ב', כיתת אגנס מסיני ודודי זבה)

G. F. Handel – Poppea: Bel piacere (Agrippina)

J. Rodrigo – En jerez de la Doce Frontera (Canciones Españoles; folk)

 

לאורה כצנלסון (שנה ג', כיתת לריסה טטויב ועומר אריאלי)

G. F. Handel – Serse: Se bramate d'amar (Serse)

 

שירה כהן (שנה ג', כיתת אפרת בן-נון וצבי זמל)

R. Vaughan-Williams – Songs of travel (R. L. Stevenson)

  1. The roadside fire
  2. In dreams

G. Donizetti – La conocchia (Neapoliltan folksong)

 

יעל שרייבר (שנה ג', כיתת ג'ף פרנסיס ועומר אריאלי)

מרדכי זעירא – עקרה (רחל; עיבוד: ריימונד גולדשטיין)

G. Verdi – Non t'accostare all'urna (J. Vittorelli)

 

יולי רורמן (שנה ד', כיתת לריסה טטויב ודודי זבה)

מרק לברי – כנרת (אביגדור המאירי)

G. Mahler – Wenn mein Schatz Hochzeit macht (from: Lieder eines fahrenden Gesellen; G. Mahler)

 

נועה הופ (תואר שני א', כיתת מרינה לויט ודודי זבה)

K. Weill – Je ne t'aime pas (M. Magre)

משה וילנסקי – צריך לצלצל פעמיים (נתן אלתרמן)

 

נעמה שולמן (תואר שני א', כיתת מרינה לויט ועידו אריאל)

G. Puccini – Lauretta: O mio babbino caro (Gianni Schicchi)

W. A. Mozart – Pamina: Ach, ich fühl's (Zauberflöte)

G. Verdi – Gilda: Caro nome (Rigoletto)

 

שתף: