המחלקה הווקאלית - מופע סיכום סמסטר של סדנת האופרה וקונצרט מחלקתי

המחלקה הווקאלית - מופע סיכום סמסטר של סדנת האופרה וקונצרט מחלקתי
الثلاثاء, 19 يناير 2016, 22:15
إضافة إلى التقويم
אולם 221
المشاركين: 

בימוי: ארי טפרברג
ניהול מוסיקלי: עומר אריאלי
הכנה מוסיקלית וליווי: סוניה מזר, ריימונד גולדשטיין, טל יגאל
זמרי המחלקה הווקאלית

البرنامج: 

סדנת האופרה

1.    Georges Bizet - Carmen: Chanson bohême
נועה הופ, אלינור גרינברג, קרינה רדזיון

2.     Leonard Bernstein - Candide: The Venice Gavotte
גלעד רוזנברג, עינת אברהם, שרה ורז, אריאל דייויס     

3.    Georges Bizet - Carmen: Trio des cartes
קרינה רדזיון, אלינור גרינברג, יולי רורמן

4.    Carl Millocker - Der Bettelstudent: Terzett  
דניאל לסרי, קרינה רדזיון, שרה ורז, גלעד רוזנברג

5.         Georges Bizet - Carmen: Seguidilla
נועה הופ, גלעד רוזנברג

6.        W. A. Mozart - Die Zauberflöte: Finale II
אלינור גרינברג, נועה הופ, שרה ורז, דניאל לסרי

7.        G. Donizetti - L'elisir: Atto II / Scene 4-6
אסתר אלאייב, אלינור גרינברג, עינת אברהם, יולי רורמן, גלעד רוזנברג, דניאל לסרי, אריאל דייויס

קונצרט מחלקתי

שרית קליין (שנה ג', כיתת ענת אפרתי וסוניה מזר)
J. S. Bach – Quia respexit (Magnificat)
A. Vivaldi – Quia respexit (Magnificat)

שלומית קובלסקי (שנה א', תלמידת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)
G. F. Handel – Break my heart (Brockes-Passion)
C. W. Gluck – Toi qui prolongeas mes jours (Iphigenie en Tauride)

ענבל בריל (שנה א', הכשרת מורים, כיתת לריסה טטויב ועידו אריאל)
G. F. Handel (Cara sposa, Rinaldo)
יחזקאל בראון – ברוח ערביים (שירי היונה והשושן)

מעיין צוק-רן (שנה א', הכשרת מורים, כיתת לריסה טטויב ודודי זבה)
יחזקאל בראון – איני רוצה (אהבתה של תרזה די-מון)
A. Caldara – Alma del core

סוסה קריקוריאן (שנה ד', הכשרת מורים, כיתת מרים מלצר וסוניה מזר)
W. A. Mozart – Vedrai, carino (Zerlina, Don Giovanni)

איפיגניה וורבס (שנה א', כיתת מיכל שמיר ועידו אריאל)
A. Scarlatti – O cessate di piagarmi
R. Schumann – Erstes Grün

דליה בספרובזני (שנה א', כיתת אפרת בן נון ועידו אריאל)
J. Brahms – Dein blaues Auge
S. Barber – Sure on this shining night

מאיה ספירו-טאיין (שנה ב', כיתת מיכל שמיר ועומר אריאלי)
D. Obizzi – S'io fussi un giorno ardito (Madrigalli et arie; נטע לדר, צ'מבלו)
J. Brahms – An die Nachtigall

נתנאל סילברמן (שנה ב', כיתת מרינה לויט וסוניה מזר)
A. Scarlatti – Gia il sole dal Gange
C. Gounod – The king of love my shepherd is

רועי זילברברג (שנה ב', כיתת אפרת בן נון ודודי זבה)
R. Schumann – Die lotosblume (Myrten)
G. B. Pergolesi – Eia mater (Stabat mater)

שירה כהן (שנה ב', כיתת אפרת בן נון וצבי זמל)
R. Schumann – Widmung (Myrten)
ליאור נבוק – שיר ללא שם

לאורה כצנלסון (שנה ב', כיתת לריסה טטויב ועומר אריאלי)
J. S. Bach – Esurientes (Magnificat)
N. Vaccai – Ah, se tu dormi (Giulietta e Romeo)

רנאטה לדיגה (שנה ג', כיתת לריסה טטויב וצבי זמל)
W. A. Mozart – In uomini, in soldati (Despina, Così fan tutte)
A. Varlamov - Что мне жить и тужить

מוניקה שוורץ (שנה ד', כיתת ביביאנה גולדנטל וסוניה מזר)
J. Brahms – Vergebliches Ständchen
G. P. Handel – Tornami a vagheggiar (Morgana, Alcina)

מאיה כהן (תואר שני, א', כיתת ענת אפרתי ועידו אריאל)
G. C. Menotti – What a curse…Steal me (Laetitia, The old maid and the thief)
G. Puccini – Quando m'en vò (Musetta, La boheme)

للمشاركة: