מאי ישראלי לשמן

מאי ישראלי לשמן

מאי ישראלי לשמן

مجالات التعليم: 

זוכת מלגת קרן פליציה-בלומנטל ללימודי המשך בלונדון בהדרכת פרופסור אליסון פירס (האקדמיה המלכותית, לונדון) למדה משחק בחוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב. יוצאת להקת פיקוד מרכז.
 
הופיעה עם התזמורות הפילהרמונית של סיביו ברומניה, הקאמרית הישראלית, הסימפונית חיפה, הסימפונית ירושלים ועוד, וכן ברסיטלים בלונדון, בסקוטלנד ובפריז. הופיעה בתיאטרון הקאמרי בתפקיד ראשי באופרה "צחוק של עכברוש" שנכתב במיוחד עבורה עם התזמורת הקאמרית הישראלית בארץ ובחו"ל. מופיעה באופן קבוע בערבי שירה המוקדשים למשוררים שנערכים ברחבי הארץ . ערכה סיבוב הופעות בארץ ובחו"ל עם המופע "סמבה קלאסיקו" – שירי עם ברזילאיים  ועם המופע "לילה בכנען"  בליווי הפסנתרן יונתן זק. .

מאי מלמדת פיתוח קול והגשת שיר באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, במחלקה לזמרה רב תחומית, כמו כן  היא מרצה מטעם משרד החינוך בנושאים: השיר הישראלי האמנותי, פיתוח קול והדרכה קולית. היא מלמדת בקונסרבטוריון גבעתיים. הדריכה קולית בהפקות תיאטרליות כמו:  "יריד המזרח" עם התזמורת הקאמרטה  הישראלית, תיאטרון הקאמרי (המחזמר "המפיקים"); תיאטרון לילדים ונוער של אורנה פורת ועוד.  מכינה לבגרויות ולמבחני כניסה לאקדמיות למוזיקה, לבתי ספר למשחק, ללהקות צבאיות ולתזמורת צה"ל.

للمشاركة: