איגרת לסטודנטים לרגל חג הפסח

איגרת לסטודנטים לרגל חג הפסח
7.4.2020

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,

אנחנו מקווים שאתם ומשפחותיכם בבריאות טובה.

לקראת חג הפסח הבה ניקח נשימה עמוקה, נתבונן במה שהתרחש באקדמיה מאז פרוץ משבר הקורונה ונתכונן להמשך. כולנו – סטודנטים ואנשי סגל בכל הפקולטות והמחלקות, עברנו בשבועות האחרונים תהליך מהיר של הסתגלות להוראה וללמידה מרחוק. רעיון הלמידה מרחוק אמנם נמצא זה מכבר על סדר היום במוסדות להשכלה גבוהה, אך מי שיער שכל  העולם יאלץ להסתגל למסגרת זו באופן כה גורף ואינטנסיבי. אנחנו גאים מאוד בכל חברי קהילת האקדמיה, תלמידים ומרצים כאחד, על ההתמודדות עם אתגר זה באופן כה מוצלח. בזכותכם הלימודים ממשיכים להתקיים בכל תכניות הלימודים באחוזים גבוהים מאד.

אנחנו מודעים לאתגרים הרבים העומדים בפניכם בתחומי הבריאות, הלימודים והפרנסה. חברי הסגל האקדמי והמנהלי עושים ככל שביכולתם על מנת שכל סטודנטית וסטודנט יקבלו מענה מיטבי לצרכים השונים בעת זו. איש עדיין אינו יודע מתי נוכל לחזור לשגרה ובוודאי שנמשיך לעמוד באתגר הצפוי לנו ככל שיידרש. בהמשך, כשיגיע רגע החזרה לשגרה, נבטיח את השלמת כל התכנים ונסייע לכל אחת ואחד מכם לעמוד במשימותיכם האקדמיות והמקצועיות. שאיפתנו כקהילה היא לשלב את ערכי האמנות, האדם והחברה, ובימים של משבר ערכים אלה רלוונטיים אף יותר מתמיד.

חגי הפסח והפסחא מסמלים סולידריות בין בני האדם באשר הם. כולנו נמצאים כאן עבורכם, ואנו מאחלים לכם וליקירכם חג שמח ובריאות טובה.

 

פרופ' ינעם ליף                   ד״ר עידו אריאל

נשיא האקדמיה                   דיקן הסטודנטים  

 

שתף: