נעם בן אז"ר

נעם בן אז"ר

נעם בן אז"ר

תחומי הוראה: 

יליד ירושלים 1965, בוגר בית הספר הגבוה לאמנויות הבמה "בית צבי" מחזור 1989.
מיד עם סיום לימודיו הצטרף ללהקתה של הבמאית רינה ירושלמי (זוכת פרס ישראל) "אנסמבל עיתים" ושיחק בתפקידים בולטים ברוב הפקות האנסבל: "המלט", "וויצק", "רומיאו ויוליה", "ויאמר וילך", "וישתחו וירא", "ויסעו ויחנו", "שלוש אחיות", "הרצל", "המלך הולך למות", "פר גינט", "סוף משחק", "רוחות מורנוב".
ב-2016 זכה בפרס קיפוד הזהב כשחקן השנה על תפקיד המתיך בהצגה פר גינט בבימוייה של ירושלמי.
אנסמבל עיתים זכה להצלחה בינלאומית גדולה והופיע בפסטיבלי התיאטרון החשובים בעולם. במקביל לעבודתו באנסמבל, שיחק בתיאטראות שונים. בין השאר, תיאטרון הקאמרי, תיאטרון חיפה, תיאטרון הסמטה, תיאטרון הספרייה, צוותא, פסטיבל עכו, פסטיבל ישראל.
שיחק בסדרת הטלוויזיה "כחול עמוק". עבד כמדובב סרטים מצויירים בטלוויזיה החינוכית.

ביים את המחזה "הסיכוי האחרון" (היינקי האחרון) במסגרת הפרינג'. ביים את המחזה "מקבת" כפרויקט ניסיוני במסגרת אנסמבל עיתים. ביים את ההצגה "אבשלום" מאת נעם מאירי בתיאטרון תמונע. ההצגה הייתה מועמדת לפרס קיפוד הזהב. ביים את ההצגה "השיר האלף ושישה" במסגרת אנסמבל עיתים.
ביים את ההצגה "כפית אוקיינוס" בתיאטרון תמונע. ההצגה עלתה גם במוזיאון תל אביב. ביים את המופע "ירח אלבאמה" במסגרת הסטודיו הרב תחומי של האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. זכה בפרסים רבים על עבודות בימוי בתיאטרון הקהילתי.

מלמד ומדריך קבוצות תיאטרון משנת 1990.מלמד משחק בפקולטה לאמנויות הבמה של סמינר הקיבוצים. מלמד משחק את הזמרים והזמרות של המחלקה הקלאסית והמחלקה לזמרה רב תחומית, באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

שתף: