לוח רסיטלים תשפ"ג

לוח רסיטלים תשפ"ג

הפקולטה לאמנויות הביצוע


תאריך שעה הסטודנט מחלקה כלי שנה אקדמית שם המורה חדר
13.6.22 11:00 חלא אבו נאסר  כלי מיתר צ'לו ד' מיכל קורמן 231
13.6.22 16:00 אילנה קמרס  כלי מיתר צ'לו ת. שני ב' פרופ' צבי פלסר 231
13.6.22 17:30 מירילה אליאנה   כלי מיתר צ'לו ת. שני א' מיכל קורמן 231
21.6.22 12:30 חסן בכרי כלי מיתר כינור ת. שני ב' פרופ' ליחי בן דיין 231
21.6.22 16:00 שירה שושן כלי מיתר ויולה ת. שני א' טלי קרביץ 231
21.6.22 17:00 אנטולי שילמן כלי מיתר כינור ת. שני א' מוטי שמיט 231
21.6.22 15:00 גיא פוזין  כלי נשיפה חליל  ת. שני א' יוסי ארנהיים 203
21.6.22 16:30 מיכאל רמירז כלי נשיפה חליל ת. שני א' הגר שחל 203
21.6.22 17:30 דיין איתי כלי נשיפה קלרינט ד' גלעד הראל 203
21.6.22 18:30 אביטל שחק כלי נשיפה קלרינט ת. שני א' גלעד הראל 203
22.6.22 10:30 יוליה לקומצב  כלי מיתר צ'לו ת. שני א' פרופ' צבי פלסר 221
22.6.22 11:00 אושרי שתיל כלי מיתר צ'לו ת. שני א' פרופ' צבי פלסר 221
22.6.22 16:00 דרור סלמנקה  כלי נשיפה קרן ד' חזי ניר 231
22.6.22 17:00 פליקס גולוד  כלי נשיפה קלרינט ד' איליה שוורץ 231
23.6.22 17:00 רומי זליג ווקאלית שירה ת. שני ב' מרינה לויט 221
26.6.22 14:00 דריימל דיאז כלי נשיפה אבוב ת. שני ב' דודו כרמל 221
26.6.22 15:30 בן אהרון הדר כלי נשיפה טובה ד' אביטל הנדלר 221
26.6.22 18:30 נעמי חסון כלי נשיפה חלילית ד' דרורה ברוק 221
27.6.22 16:00 עמיחי הפטר כלי מיתר ויולה ד' מיכאל גייזלר 231
27.6.22 17:00 שרה איגוס כלי מיתר ויולה ד' צבי כרמלי 231
27.6.22 18:00 זנפיני צ'זרה כלי מיתר ויולה ת. שני א' צבי כרמלי 231
27.6.22 16:15 נעמה פלג ווקאלית שירה ד' אפרת בן נון 221
27.6.22 17:15 דימה עזאר ווקאלית שירה ת. שני ב' ענת  אפרתי 221
27.6.22 19:00 רוני ארואטי ווקאלית שירה ד' אפרת בן נון 221
27.6.22 20:00 ראניה עתיק ווקאלית שירה ת. שני א' ענת  אפרתי 221
28.6.22 16:00 מוקדי יערה כלי מיתר נבל ד' ד"ר גיתית בועזסון 231
28.6.22 17:00 אביגיל לוזאנו כלי מיתר נבל ד' מריאנה שוורצברט 231
28.6.22 18:00 גיא הירשברג כלי מיתר גיטרה ת. שני א' אירית אבן טוב 231
28.6.22 15:30 עידו שלום כלי מקלדת פסנתר ד' ד"ר רון רגב 221
28.6.22 17:00 תומר עבאדי כלי מקלדת פסנתר ת. שני א' ד"ר רון רגב 221
28.6.22 18:30 ברדיוגינה מריאה כלי מקלדת פסנתר ת. שני ב' דריה מונסטירסקי 221
28.6.22 20:00 ליאל וקסמן כלי מקלדת פסנתר ד' דריה מונסטירסקי 221
29.6.22 16:00 מריה טסיולה כלי מיתר קונטרבס ד' פרופ' מיכאל קלינגהופר 221
29.6.22 17:00 חן רענן כלי מיתר קונטרבס ד' פרופ' מיכאל קלינגהופר 221
30.6.22 14:30 דניאל פורטנוי ווקאלית שירה ת. שני ב' ג'ף פרנסיס 221
30.6.22 15:45 ענבל בריל ווקאלית שירה ת. שני ב' לריסה טטויב 221
30.6.22 17:00 עדן בן גיגי ווקאלית שירה ד' אגנס מסיני 221
30.6.22 18:30 שחף רגב ווקאלית שירה ד' אגנס מסיני 221
30.6.22 19:30 קמליה יופה ווקאלית שירה ד' לריסה טטויב 221
30.6.22 20:30 אריאל שפירא ווקאלית שירה ד' אגנס מסיני 221
1.7.22 12:00 נוגה לופו ווקאלית שירה ד' לריסה טטויב 221
1.7.22 13:00 מריה קובלנקו ווקאלית שירה ד' לריסה טטויב 221
6.7.22 17:00 איה נמליך כלי מיתר ויולה ד' צבי כרמלי 231
6.7.22 18:00 אמאיה ג'וינקו כלי מיתר כינור ת. שני א' רועי שילוח 231
10.7.22 16:15 ליאור גרינוולד כלי מיתר כינור ד' רועי שילוח 221
10.7.22 17:30 הריס נטלי כלי מיתר כינור ת. שני ב' מוטי שמיט 221
10.7.22 18:30 אימאן עבאסי  כלי מיתר צ'לו ת. שני ב' מוטי שמיט 221
11.7.22 15:00 חן מקלר ווקאלית שירה ת. שני א' ענת אפרתי 221
11.7.22 16:15 רינה מיעארי ווקאלית שירה ת. שני א' ענת אפרתי 221
11.7.22 17:30 נעמי שדמי ווקאלית שירה ד' מרינה לויט 221
11.7.22 19:00 רועי ויץ ווקאלית שירה ד' מרינה לויט 221
11.7.22 20:00 קטיה סימנסטי ווקאלית שירה ד' מרינה לויט 221
11.7.22 17:00 שחר סמיונוביץ כלי מיתר כינור ד' רועי שילוח 231
11.7.22 18:00 שירה צמח כלי מיתר כינור ת. שני א' רועי שילוח 231
12.7.22 15:00 חרות ישלח ווקאלית שירה ת. שני א' ביביאנה גולדנטל 221
12.7.22 16:15 רקפת שיק ווקאלית שירה ת. שני ב' לריסה טטויב 221
12.7.22 18:00 שי יעקובוביץ' ווקאלית שירה ת. שני ב' אפרת בן נון 221
12.7.22 19:15 לילי הולצמן  ווקאלית שירה ד' לריסה טטויב 221
12.7.22 20:00 ניקה יענקלביץ' ווקאלית שירה ת. שני ב' לריסה טטויב 221
13.7.22 14:00 ספיר קון ווקאלית שירה ד' מרינה לויט 221
14.7.22 16:30 טטיאנה דונץ כלי מקלדת פסנתר ת. שני א' פרופ' אוקסנה יבלונסקיה 221
14.7.22 18:00 אסליניאן אנני  כלי מקלדת פסנתר ת. שני ב' פרופ' אוקסנה יבלונסקיה 221
18.7.22 15:00 לאון מריאן כלי מקלדת פסנתר ת. שני א' ד"ר זכריה פלווין 221
18.7.22 16:30 זלטין דריה כלי מקלדת פסנתר ת. שני ב' ד"ר זכריה פלווין 221
18.7.22 18:00 זלטין יבגני כלי מקלדת פסנתר ת. שני ב' ד"ר זכריה פלווין 221
20.7.22 13:30 מלאכי רוזנבאום כלי מקלדת פסנתר ת. שני א' פרופ' איתן גלוברזון 221
20.7.22 15:00 מחמד אלשיח' כלי מקלדת פסנתר ת. שני א' פרופ' אוקסנה יבלונסקיה 221
20.7.22 16:30 שטורמן עידו כלי מקלדת פסנתר ת. שני א' פרופ' ירון רוזנטל 221

 

הפקולטה למוסיקה רב-תחומית

תאריך יום שעות שם הסטודנט מחלקה התמחות שנה חדר
20.06. ב' 18:00-21:00 חמזה רשיד
ריבאל סרור
הראעין מוחמד
מחלקה למוסיקה מזרחית    סוף תואר ראשון 221
21.06. ג' 18:00-21:00 שקור אנטוניו
בראנסי רנא
סרוג'י לונה
מחלקה למוסיקה מזרחית כינור מזרחי
שירה ערבית
שירה ערבית
 סוף תואר ראשון 221
22.06. ד' 18:00-19:00 ג'יהאן דניאל מחלקה למוסיקה מזרחית שירה ערבית  סוף תואר ראשון 221
27.06. ב' 16:00-21:00 עידו בן-ארצי
אברהם נביאים
קובי שם טוב
יעד מור
אלתור בן זמננו סקסופון ג'אז
תופים ג'אז
סקסופון ג'אז
קונטרבס ג'אז
 גמר תואר שני חסיה
28.06. ג' 16:00-20:00 קים קידר
מעיין ג'יימס
אמיל בשארה
אלתור בן זמננו פסנתר ג'אז
סקסופון ג'אז
עוד
 גמר תואר שני חסיה
29.06. ד' 16:00-21:00 סיגל שפי אפנשטיין
יערה בארי
תומר כץ
אמיתי מן
אלתור בן זמננו זמרה ג'אז
תופים ג'אז
תופים ג'אז
סקסופון
 גמר תואר שני חסיה
30.06. ה' 16:00-20:00 אלישיב שפירא
גיו (יוסף) מלניקוב
דוד ניסקין
אלתור בן זמננו סקסופון ג'אז
חליל
גיטרה ג'אז
 גמר תואר שני חסיה
03.07. א' 18:00-21:00 אריאל מגידש
עודד עינב
ביצוע רב-תחומי - זמרים זמרה רב-תחומית
זמרה רב-תחומית
 גמר תואר ראשון 221
05.07. ג' 16:00-21:00 שמרית גריילסאמר
סמא שופאני
נועה וינוקור
ביצוע רב-תחומי - זמרים זמרה רב-תחומית
זמרה רב-תחומית
זמרה רב-תחומית
 גמר תואר ראשון 221
07.07. ה' 18:00-21:00 מקסים צ'יקובסקי
מיה תדמור
ביצוע רב-תחומי - זמרים זמרה רב-תחומית
זמרה רב-תחומית
 גמר תואר ראשון 221
11.07. ב' 17:00-20:00 תאיר בר-אור ביצוע ג'אז גיטרה באס  גמר תואר ראשון חסיה
12.07. ג' 16:00-20:30 תלמידי תואר II ביצוע ג'אז II    תואר שני (שנים א' וב') חסיה
13.07. ד' 17:00-20:00 דקל אפשטיין
דניאל כפלי
ביצוע ג'אז סקסופון ג'אז
סקסופון ג'אז
 גמר תואר ראשון חסיה
14.07. ה' 19:00-20:00 עמיחי הרשקוף
רענן חבושה
ביצוע ג'אז פסנתר ג'אז
גיטרה ג'אז
 גמר תואר ראשון חסיה
18.07. ב' 17:00-20:00 יונתן כהן
איתן רודמן
ביצוע ג'אז גיטרה באס
סקסופון ג'אז
 גמר תואר ראשון חסיה
19.07. ג' 17:00-20:00 גיא אלטמן
מתן שני
ביצוע ג'אז סקסופון ג'אז
פסנתר ג'אז
 גמר תואר ראשון חסיה
TBA       יצירה רב-תחומית    גמר תואר ראשון 221
Add This: