מפגשים - לגעת, לדעת, לחוות... מוסיקה ואמנות !

קהל היעד: הקורס מיועד לכלל המורים ומוכר כגמול השתלמות. (אופק חדש, עוז לתמורה, הסתדרות המורים, ארגון המורים).

ההרשמה מתבצעת דרך ארגון המורים:
הגב' אילה אמסלם, מר אלי משה: 02-622-2464, 02-622-2305 או במייל: ayala@igm.org.il.

מרצים: המלחין והפסנתרן ד"ר עמית ויינר , המלחין והאמן ד"ר דורון קאופמן.

בכל פגישה יתקיים "מפגש" בין מוסיקה – ואמנות, בדגש על ז'אנר תרבותי אחר (ג'אז, אופרה, מזרחית, קלאסי וכו') נעסוק במפגשים של המוסיקה עם תחומי האמנות הפלסטית השונים ובמפגשים שלה עם תרבויות מוסיקליות שונות. המלחין והפסנתרן ד"ר עמית ויינר ירצה על כלים להבנה, האזנה ויצירה של מוסיקה - בשילוב "קונצרט חי" עם אמנים שונים המופיעים בארץ ובחו"ל. המלחין והאמן ד"ר דורון קאופמן ירצה על מה שבין מוסיקה ואמנות פלסטית בשילוב עם חוויה יצירתית.

מקום:   האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, גבעת רם. חדר הרצאות 304.

מועדים: יום א בשעות 17:30-21:00 (כולל הפסקה), 15 מפגשים משולבים בקונצרטים
            מועד פתיחת הקורס 6/11/16.
            הקורס יתקיים אחת לשבועיים

בונוס:   הנחות ברכישת כרטיסים לקונצרטים של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים,  והנחות בקורסי המכון האחרים.

מסגרת הקורס: 4 יחידות לימוד,  60 שעות גמול עם ציון.

 
ד"ר עמית ויינרד"ר עמית ויינר: מלחין, פסנתרן, ומרצה מבוקש בתחום המוסיקה הקלאסית לקהל הרחב. בעל תואר דוקטורט בקומפוזיציה מאוניברסיטת בר אילן, ותארים ראשון ושני בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.
כמלחין, יצירותיו מבוצעות באולמות הקונצרטים המרכזיים בארץ ובעולם. לאחרונה הופיע במסע קונצרטים בסין כמלחין וכפסנתרן. כתב מוסיקה למספר סרטים באורך מלא, פעיל מאוד בתחום של חקר המוסיקה של המלחינים שנספו בשואה. בקיץ 2015 הוזמן לנהל מוסיקלית את קורס הקיץ למלחינים וזמרים של בית טרזין "היסטוריה, מוסיקה וזיכרון".
 

 

ד"ר דורון קאופמןד״ר דורון קאופמן - מלחין ואמן יוצר. בוגר בצלאל והאקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים. בעל דוקטורט בקומפוזיציה מוסיקלית  עם תזה מאוניברסיטת בר אילן. יצירותיו מנוגנות בארץ ובעולם. מרצה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ובפורומים בינלאומיים. הרצאותיו משלבות בין שני התחומים, מוסיקה ואמנות בשילוב פעילות יצירתית וחווייתית של המשתתפים. הרצאותיו זכו לשיתוף פעולה עם מוזיאון תל אביב, קבוצת מוסיקה נובה, הספרייה ע״ש פיליציה בלומנטל ת״א, במוזיאון ישראל ועוד.

 

 

שתף: